|

„Jej figura była rozczarowująca w legginsach!”. Paparazzi nie przegapili momentu, by zaskoczyć fanów Iriny Shayk

„Ciężkie uda i krótkie nogi!”😬Ile gwiazd już zhańbiło się w legginsach, a tym razem Irina nie była wyjątkiem😦💔Naprawdę rozczarowała, oto photos⬇️⬇️⬇️

Okazuje się, że Irina Shayk często popełnia modowe błędy w życiu codziennym. Podczas gdy profesjonalni styliści wybierają dla niej sukienki na czerwony dywan, w inne dni wybiera je sama. Na przykład jej jaskrawopomarańczowy gorset jest o dwa rozmiary za mały lub wulgarne buty.

Tym razem całkowicie zawstydziła się w wybranym przez siebie stroju. Irina wyszła ze swojej zagłady i wybrała najbardziej „niebezpieczną” rzecz ze swojej garderoby. Założyła obcisłe legginsy i połączyła je z równie obcisłym długim rękawem.

Nie jest tajemnicą, że wiele osób, podobnie jak Irina, nosiło legginsy, które w ogóle do nich nie pasowały. Legginsy, pomimo swojej wszechstronności, nie pasują każdemu, jeśli ich nie nosisz.
z dość luźnym topem. Być może tylko szczupłe dziewczyny mogą z łatwością nosić obcisłe legginsy. Reszcie dodają wiele kilogramów.

To nie pierwszy raz, kiedy Irina psuje swoją sylwetkę nieudanymi wyborami. Supermodelka wyglądała w nich pulchnie, można ją było nawet łatwo pomylić z jedną z hollywoodzkich piękności plus-size. Co o tym sądzisz?

Rating
( 1 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee