|

„I to publicznie?” Margot Robbie zdezorientowała wszystkich obecnych swoim dziwnym wyborem

„I jej mąż pozwolił jej nosić to publicznie?”😬Margot pojawiła się przed ludźmi z najdziwniejszym wyborem stroju i przyciągnęła uwagę wszystkich😲🫠Zobacz jej zdjęcia here⬇️⬇️⬇️

Po Met Gala 2023 odbyło się wydarzenie na cześć zmarłego projektanta Kari Lagerfelda. W wydarzeniu wzięło udział wiele celebrytów, którzy podbili serca swoimi wyborami. Wśród wielu gwiazd była Margot Robbie, która zwróciła uwagę swoimi długimi blond włosami i dziwnymi wyborami.

Robbie wyglądała niesamowicie na tym wydarzeniu. Miała na sobie rozkloszowane dżinsy z wysokim stanem i uzupełniła stylizację czarną górą od bikini w stylu retro oraz złotą kamizelką. Dodała do tego czarną pikowaną torebkę Chanel z górną rączką.

Aktorka Margot i jej mąż Tom Ackerley dobrze się bawili i mieli miejsce w pierwszym rzędzie na tym gwiazdorskim wydarzeniu. Ackerley miał na sobie brązową kurtkę i białą koszulę zapinaną na guziki, ciemnoszare spodnie i białe trampki.

Kontynuując swój wygląd, aktorka zachowała naturalny i słoneczny makijaż. Swoje blond włosy ułożyła w luźne loki. „Wygląda niesamowicie!”, „Co za piękność!”, „Cudowna para!”, „Zdecydowanie była w centrum uwagi!”, pisali internauci.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee