|

„Dziewczyny, spełnił nasze marzenie!” Niesamowita transformacja powierzchni 5 metrów kwadratowych trafia na pierwsze strony gazet

Mężczyzna przebudował swoją kuchnię o powierzchni 5 metrów kwadratowych i teraz jest to marzenie każdej gospodyni domowej! 😮😍 Ożywił swoją nędzną kuchnię i podzielił się zdjęciami efektu końcowego, które można znaleźć w tym artykule! 👇👇👇

Jakkolwiek trudno w to uwierzyć, uczynienie z pokoju o powierzchni zaledwie 5 metrów kwadratowych wymarzonego miejsca jest całkiem możliwe. Zgodnie z popularnym przysłowiem, gdzie jest wola, tam jest i sposób. Dla tych, którzy wciąż w to nie wierzą, poniżej przedstawiamy przykład.

Pierwszą rzeczą, którą wziął pod uwagę, była podłoga. Była stara i rozpadająca się, a on mógł pozbyć się starej i położyć linoleum. Wybrano konstrukcję z płyt gipsowo-kartonowych, na której idealnie zamontowano reflektory.

Następną rzeczą, którą wziął pod uwagę, były meble, które wydawały mu się najtrudniejszą i najbardziej wymagającą częścią. Postanowił usunąć piasek z parapetu i wykorzystać jego powierzchnię do zainstalowania blatu. Służy on zarówno jako miejsce do pracy, jak i jadalnia.

Na ścianie pojawił się regał o strukturze plastra miodu na różne artykuły gospodarstwa domowego. Teraz było tam wszystko, co potrzebne do prawidłowego życia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee