|

„Od garażu do domu marzeń!” Oto jak kobieta zmieniła stary garaż w idealny, przestronny dom

Nikt nie wierzył w pomysł tej kobiety, ale rezultat był niesamowity! 😱 Kobieta zamieniła stary garaż w 3-piętrowy dom o wykwintnym designie👏❤️Be gotowy do zaskoczenia here⬇️⬇️⬇️

Czasami w głowach ludzi rodzą się fantastyczne pomysły, które zaskakują cały świat. Martha Nowicki jest jedną z tych osób, którym udało się kupić stary garaż w dobrej okolicy i przekształcić go w coś absolutnie pięknego.

Przyjaciele i znajomi krytykowali ją, ale w ciągu zaledwie roku zamieniła garaż w dom o powierzchni 126 metrów kwadratowych. Wewnątrz domu jest znacznie więcej, niż wydaje się z zewnątrz.
Martha kupiła garaż w Londynie, gdzie mieszkania są bardzo drogie, więc kobieta nawet nie wątpiła, kiedy udało jej się kupić przynajmniej ten garaż.

Chcielibyśmy poinformować, że Martha jest znanym architektem i od razu wiedziała, jak przebudować budynek. Martha chciała zachować autentyczny styl, usuwając bramę i instalując „tajne” drzwi, które wtapiają się w ścianę.

Dzięki temu dom zachował wygląd dwupiętrowego budynku. Aby dom wyglądał jak tradycyjny dwupiętrowy budynek, jedno piętro zostało pogłębione, pozostawiając tylko małe okna nad ziemią, aby światło słoneczne oświetlało pomieszczenie. Zainstalowano w nim wspaniały salon z piecem opalanym drewnem, tworząc w ten sposób wyjątkową atmosferę domowego komfortu.

Ale to nie wszystko, część podłogi na każdym z górnych pięter i sufit na trzecim mają szklane sekcje. Te całkowicie przezroczyste wyspy w niesamowity sposób ujednolicają wielopoziomową przestrzeń, sprawiając, że niewielki obszar wydaje się przestronny. Po zakończeniu renowacji architekt oprowadził nas po domu.

Rating
( 2 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee