|

„Nie rozpoznaje swojej rodziny i nie może mówić!” Najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Willisa sprawiły, że fani zaczęli modlić się za aktora

Breaking! 🔥 Willis już nie mówi, a nam nie pozostaje nic innego jak czekać na cud! 🙏🥺 Ujawniono kilka oszałamiających szczegółów na temat hollywoodzkiego aktora! Ile czasu mu zostało i co przewidują lekarze? 🤔🧐 Więcej – zobacz artykuł!👇

Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że u aktora zdiagnozowano demencję, straszną chorobę, która wpływa na pracę mózgu nosiciela i napotyka problemy związane z mówieniem i zapamiętywaniem. Nie trzeba dodawać, że jego wygląd również uległ pewnym zmianom, które były po prostu nieuniknione.

Niestety, amerykański aktor musiał z żalem pożegnać się z karierą, w której na zawsze odcisnął swoje piętno i do której wniósł znaczący wkład. Jego żona niedawno mówiła o jego obecnym stanie zdrowia i było to coś, czego fani nie byli gotowi usłyszeć.

Jego nieuleczalna choroba nadal postępuje i zaczął nawet używać specjalnego urządzenia do mówienia. Plotki głoszą, że przestał już rozpoznawać nawet swoją żonę i córki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee