|

„Co za nieoczekiwany zwrot!” Nicole Kidman debiutuje z kręconymi siwymi włosami i stawia na naturalne starzenie się

Wtedy nawet Cruise był zakochany po uszy w tej blond piękności, ale teraz trzeba mieć odwagę, żeby na nią spojrzeć! 😬😱 Kidman rezygnuje z farbowania włosów i zaskakuje nowym wizerunkiem! 🤐😳 Wstrzymaj oddech zanim zobaczysz ją w tym artykule! 👇

Radykalna przemiana aktorki z blond piękności w siwowłosą „babcię” sprawiła, że fani zaniemówili. Jej drastyczna metamorfoza była dużym zaskoczeniem dla tych, którzy wciąż pamiętali ją jako młodą piękność, w której nawet T. Cruise był zakochany po uszy.

Warto wspomnieć, że nikt nie młodnieje i dotyczy to również najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych kobiet show-biznesu. Wierzcie lub nie, ale Kidman ma już 56 lat i zdecydowała się na naturalne starzenie.

Wyobraźcie sobie zaskoczenie wszystkich, gdy wybitna gwiazda filmowa pojawiła się z siwymi włosami. Powiedzieć, że zmieniła się nie do poznania, to nic nie powiedzieć, ale nie można zaprzeczyć, że nadal zachowuje swój urok.

„Mam nadzieję, że nosi perukę. Jeśli nie, to będę rozczarowany”, „Nawet siwe włosy nie czynią jej mniej piękną!”, „Dziękujemy za szczerość i przejrzystość. Doceniamy to!”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee