|

Pewien facet spełnia marzenie swojej emerytowanej matki i zmienia jej nędzne mieszkanie nie do poznania

Zamiast bukietu kwiatów i perfum, dałam mojej mamie najlepszy prezent i wyremontowałam jej „nudne” mieszkanie! 😊💪 Nie mogła opanować wzruszenia, gdy wchodziła do swojego nowego domu! 🥹❤️‍🩹I zmieniła to brzydkie miejsce w mieszkanie marzeń i szturmem podbiła sieć z efektami końcowymi, które możesz zobaczyć w tym artykule! 👇

Jako prezent urodzinowy dla swojej matki, dzisiejszy bohater postanowił dać jej to, o czym marzyła przez całe życie. Kupił jednopokojowe mieszkanie, którego stan początkowy pozostawiał wiele do życzenia. Mężczyzna miał jednak pewne plany. Zamierzał nadać mu świeższy wygląd i doprowadzić je do perfekcji.

Jego powierzchnia wynosiła około 35 metrów kwadratowych i znajduje się w budynku z paneli zbudowanym w 1968 roku. Biorąc pod uwagę jej niewielki rozmiar, kuchnia jest dość przestronna i ma 10 metrów kwadratowych. Pierwszym zadaniem było pozbycie się farby z sufitów. Konieczne było użycie silnych środków chemicznych, aby całkowicie oczyścić betonową płytę.

Następnie wyburzono ściankę działową między korytarzem a pokojem, a na jej miejscu zainstalowano nową, wykonaną z płyt gipsowo-kartonowych. Wymieniono również instalację elektryczną, grzejniki, drzwi i instalację wodną. Powiedzieć, że mieszkanie zmieniło się nie do poznania, to nic nie powiedzieć. Efekt końcowy był oszałamiający.

Rating
( 2 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee