|

„Najbardziej błędna decyzja w ich życiu”: tak zmienili się po operacjach plastycznych

Chirurgia plastyczna całkowicie zrujnowała ich piękną twarz.😓😢

Kiedy dziewczynka trochę dorasta, chce już spełniać standardy piękna i zaczyna eksperymentować ze swoim wyglądem. Myślą, że staną się absolutnie piękne.

Niektóre faktycznie stają się bardzo piękne po operacjach plastycznych i innych zabiegach kosmetycznych. Ale są chwile, kiedy dzieje się odwrotnie.

Oto kilka celebrytek, które poddały się operacjom plastycznym i w rezultacie zrujnowały swoje życie.

Lindsey Lohan

Dla wielu fanów Lindsey pozostała taką samą pięknością, jaką była przed operacjami. Ale oczywiście oczywiste jest, że zwróciła się do chirurgów plastycznych.

Lara Flynn Boyle

Lara podbiła cały świat swoim naturalnym pięknem. Była bardzo atrakcyjna. Ale po wszystkich głupich operacjach plastycznych bardzo się zmieniła i zaczęła wyglądać starzej niż jej koleżanki.

Melanie Griffith

Melanie Griffith była delikatną i atrakcyjną aktorką. Ale ostatnio nie podobało jej się, że zaproponowano jej rolę matki w filmie. Twierdzi, że jest młoda, atrakcyjna i nie powinna grać roli postaci w średnim wieku. Melanie zajmuje się aktorstwem głosowym dopiero po operacjach plastycznych.

Janice Dickinson

Oto co stało się z atrakcyjną kobietą po operacji plastycznej. Cały wygląd modelki uległ zmianie. A alkohol tylko pogorszył sprawę.

Meg Ryan

Początkowo jej marzeniem stały się pulchne usta. Ale okazało się, że nie mogła zatrzymać się na czas i zrujnowała swój wygląd.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee