|

„Od fałd tłuszczu do skóry i kości!”: Tak wygląda Jessica Simpson po utracie połowy wagi

Fani z trudem rozpoznali Jessicę Simpson na nowych zdjęciach paparazzi! 🧐😮 Gwiazda straciła ponad połowę wagi po trzecim porodzie! 😱🫣

To, jak Jessica Simpson zmieniła się po trzecim porodzie, było zaskoczeniem dla wszystkich. Nowe zdjęcia paparazzi pokazały, że gwiazda wygląda tak szczupło, że jej fani zaczęli się o nią martwić. Niektórzy nawet ledwo ją tu rozpoznali.

Fotografowie nie przegapili okazji, by przyłapać ją na lotnisku. Wybitna aktorka wybrała stylową skórzaną kurtkę i spodnie, czarny top i wysokie obcasy. Strój podkreślał ekstremalną szczupłość popularnej gwiazdy filmowej.

Fani zaczęli chwalić aktorkę za to, że znalazła w sobie wystarczająco dużo siły i determinacji, by po trzecim porodzie schudnąć o ponad połowę. Jednak najnowsze zdjęcia paparazzi sprawiły, że fani doradzili gwieździe, aby jadła więcej i przybrała na wadze.

Jej rodzina i przyjaciele również martwią się jej niezdrową szczupłością i mają nadzieję, że wszystko z nią w porządku. Powiedzieć, że Simpson zmieniła się nie do poznania, to nic nie powiedzieć. Jednak ludzie nigdy nie przestają oceniać czyjegoś ciała, czy to grubego, czy chudego.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee