|

„Salma rozwiązała szlafrok z radości”: piękna gwiazda przypadkowo pokazała swoje piersi

Podczas tańca górna część jej szlafroka przypadkowo otworzyła się za bardzo.🧐

Wielu jest po prostu zachwyconych pięknem tej aktorki. Niedawno powitała na swoim koncie 24 miliony subskrybentów i udostępniła nowy film. Wideo przedstawia incydent w zabawny sposób.
Salma Hayek, która ma 56 lat, miała zaskakujący moment w swoim najnowszym filmie. Świętowała, że ma już 24 miliony subskrybentów na koncie i opublikowała film, na którym tańczy w białym szlafroku, ale po kilku sekundach coś było nie tak z tańcem.


Za bardzo rozchyliła szlafrok i pokazała swoje piersi 24 milionom fanów.

„24 miliony fanów to 24 miliony powodów do uśmiechu. Bardzo się cieszę, że jesteście ze mną, nie mogę powstrzymać mojej radości i wdzięczności” – powiedziała.


Fani pięknej gwiazdy natychmiast zauważyli ten moment i pod postem napisali: „Ważny jest cenzor, ponieważ żyjesz swoim najlepszym życiem tańcząc, a na końcu wszystko się dzieje”, powiedział jeden z fanów.
„Zamieniają wszystko w imprezę”, a drugi powiedział: „Kocham cię” po hiszpańsku.


Są też inni fani, którzy chwalili jej umiejętności taneczne. Piękna Salma po raz pierwszy zyskała uznanie, biorąc udział w Met Gala 2023, miała na sobie wspaniałą czerwoną sukienkę z lateksowym topem. Podbiła cały świat.

Salma miała również na sobie perłowe paski, a jej długie włosy były zaczesane do tyłu w kucyk.


Na zdjęciach, które opublikowała na Instagramie pod koniec kwietnia, miała na sobie żółty kostium kąpielowy podczas pływania w wodach oceanu.
Wyglądała po prostu cudownie. Pod postem napisała, że uwielbia spędzać czas w oceanie. „Za każdym razem, gdy chcę poczuć się odświeżona, wskakuję do oceanu”, powiedziała. Tym razem, w przypadku wideo, jej subskrybenci również pochwalili ją w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee