|

„Ze starego autobusu szkolnego w dom marzeń!”: Ta niesamowita transformacja zasługuje na naszą szczególną uwagę

Para kupiła nędzny autobus szkolny za grosze i zamieniła go w luksusowy mobilny dom! 🤭👏 Żyć i podróżować w takim komforcie i luksusie to nic innego jak marzenie! 😍🫠

Dzisiejszy artykuł dotyczy pary z Florydy, która podzieliła się swoją niesamowitą historią z obserwatorami na Facebooku. Oboje pracowali w domu i nie musieli nigdzie wychodzić. To sprawiło, że małżonkowie zaczęli dużo podróżować i odkrywać nowe, ciekawe miejsca.

Wpadli na genialny pomysł zakupu autobusu szkolnego za grosze i zaczęli działać. Ponieważ wszystkie autobusy, które im się podobały, były drogie, a oni mieli ograniczony budżet, postanowili zdobyć stary autobus szkolny i samodzielnie go przerobić.

Przekształcenie wnętrza zajęło im nie mniej niż rok. Teraz jest to nie tylko wykonalne, ale także marzenie milionów ludzi na całym świecie. Można tam znaleźć wszystko, co niezbędne do życia. To więcej niż wystarczająco dla dwóch osób.

Jest też elektryczność. Energia pochodzi z 6000-watowych paneli słonecznych zainstalowanych na dachu i specjalnych akumulatorów, co wystarcza do zapewnienia działania potężnego klimatyzatora i pralki. Teraz mogą podróżować w komforcie i luksusie.

W ciągu zaledwie 10 miesięcy parze udało się odwiedzić 137 amerykańskich miast. W 2020 roku odwiedzili Brazylię i wiele innych krajów. Niestety, pandemia i lockdown zawiodły ich i musieli opóźnić swoje plany.

Kiedy nie było już żadnych ograniczeń, nadal podróżowali i odkrywali świat.
Małżonkowie są szczęśliwi, że otrzymali wspaniałą możliwość życia i podróżowania w takim komforcie. Mają teraz luksusowy dom, podróżują po całym świecie i nie potrzebują niczego więcej.

Rating
( 1 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee