|

Co za interesująca transformacja: kobieta zmieniła opuszczoną toaletę publiczną w elegancki dom

Dziewczyna zrobiła coś niewiarygodnego, podczas gdy reszta uznała ją za szaloną.

Laura Clark jest architektem mieszkającym w Anglii. W 2005 roku Laura ukończyła Glasgow School of Art, a następnie przeniosła się do Londynu do pracy. Pewnego dnia, spacerując po mieście, kobieta przypadkowo natknęła się na starą i opuszczoną toaletę publiczną. Oczywiście nie każdy jest pod wrażeniem pomieszczenia tego formatu, ale w głowie Laury zaczęły pojawiać się pomysły i opcje, co można z tym wszystkim zrobić.

Kupiła nieruchomość. Jej główną cechą było to, że została zbudowana w 1929 roku, ale przestała funkcjonować w 1980 roku.

Przez 30 lat nikt tam nie wchodził i było to widać gołym okiem: wszędzie śmieci, ruiny i pękające w szwach ściany.

Początkowo Laura chciała przekształcić to pomieszczenie w coś w rodzaju małego kina lub baru, ale nawet po trzech latach nie mogła uzyskać na to pozwolenia. Z nieestetycznego pomieszczenia postanowiła zrobić mieszkanie.

Większość prac wykonała sama: wyburzenie ścianek działowych, postawienie nowych, instalacja elektryczna, malowanie ścian itp.

Lokal kupiła w 2011 roku, prace trwały pięć długich lat, a w 2016 roku marzenie stało się rzeczywistością.

A to jest kuchnia.

Czy można uwierzyć, że kiedyś była tu publiczna toaleta? To jest salon!

Sypialnia jest dobra, tutaj nie można się kłócić.

Łazienka.

Wejście do nowego mieszkania Laury wygląda całkiem nieźle. Schludnie, nowocześnie, a nawet w duchu otaczającej architektury. Więc nie od razu zgadniesz, że te drzwi prowadzą do czyjegoś domu.

Słowa są zbędne, dziewczyna naprawdę wykonała dobrą robotę, oczywiście nie każdemu spodoba się jej dzieło, ale dla niej to wymarzony dom!


Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee