|

„Geny taty zrobiły swoje!” Rzadkie pojawienie się Bena Afflecka z synem stało się tematem dyskusji

Widzieliście już syna Bena Afflecka z Jennifer Garner? 🤔🧐 Aktor pokazał publicznie swojego dorosłego następcę! 😯 Jakim jest troskliwym i oddanym ojcem! 😍👏

Amerykański aktor i filmowiec wystąpił publicznie ze swoim synem Samuelem. Pojawili się podczas NBA All-Star i zachwycili wszystkich obecnych. Ich fani byli zaskoczeni, widząc, jak bardzo Samuel dorósł.

Początkowo wydawał się trochę skrępowany i trzymał ręce w kieszeniach. Jego kochany ojciec oczywiście pospieszył go uspokoić. Chłopiec czuł się teraz mniej niezręcznie i nabrał pewności siebie.

Chociaż byli małżonkowie rzadko pokazują swojego spadkobiercę, trzymając go z dala od opinii publicznej, jednym z priorytetów mężczyzny jest spędzanie czasu z synem. Jego poświęcenie i miłość do spadkobiercy można zobaczyć nawet na ekranie.

Fani wiedzą, że Ben jest kochającym i troskliwym ojcem. Jego najbardziej ukochaną częścią dnia jest spędzanie czasu ze swoim spadkobiercą. Warto wspomnieć, że utrzymuje również ciepłe relacje ze swoją byłą żoną J. Garner.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee