|

Małżonkowie mieli dość swojej starej, nędznej szafy i przekształcili ją w dzieło sztuki

Zamiast wyrzucić swoją starą i nudną szafę, gospodyni domowa zamieniła ją w prawdziwe arcydzieło! 😮👏 Przekroczyli oczekiwania wszystkich, pokazując efekt końcowy, który można zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Dzisiejsza niesamowita historia opowiada o pewnej rodzinie, która miała dość swojej starej i nędznie wyglądającej szafy. Mężczyzna radził ją wyrzucić, podczas gdy jego żona miała inne plany. Postanowiła ją przerobić zamiast kupować nową.

Zdecydowanie uważa, że powinni również dbać o swoje środowisko i nie wyrzucać go. Wkrótce przystąpiła do pracy. Kupiła farbę od Titanlux w kolorze Oceano Azul, który jej zdaniem będzie idealnie pasował.

Zanim zaczęła malować, usunęła okleinę z końcówek i zaczęła szlifować, aby uzyskać gładką powierzchnię. Kobieta zaznaczyła i przymocowała listwy na drzwiach szafki, co nadało jej niepowtarzalnego uroku i pewnego rodzaju elegancji.

Następnie pomalowała listwy wąskim pędzlem, a pozostałą powierzchnię pokryła wałkiem. Aby uzyskać równomierny kolor, zdecydowała się na nałożenie dwóch warstw.


Aby zapewnić powierzchni długotrwałą ochronę, pokryła szafkę przezroczystym matowym lakierem, który na szczęście zadziałał. To jednak nie był jeszcze koniec. Tylną ścianę szafy pokryła stylową tapetą i zniknęła.

Cała renowacja zajęła jej nie więcej niż sześć dni. Z nudnej i nędznej szafy zmieniła się w dzieło sztuki lub arcydzieło. W sumie wydała 85 dolarów.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee