|

„Wygląda starzej niż on” Podczas ceremonii Brad Pitt przedstawił swoją nową partnerkę i zasłużył na niezadowolenie fanów

„I zostawiłeś dla niej Jolie?”😣😠Nowa dziewczyna Brada Pitta nie może zastąpić jego byłej żony․ Jak zakochał się w tej nieprzyjemnej dziewczynie po Jolie jest niejasne!💔😬Zobacz jak wygląda na article⬇️⬇️⬇️

Na naszej planecie dzieje się wiele wydarzeń, które zawsze zaskakują cały świat. Słynny aktor Brad Pitt jest wreszcie szczęśliwy po wielu problemach i trudnościach. Dziś aktor ma odnowiony, a nawet młodzieńczy wygląd. Niektórzy są pewni, że powodem jego radości jest jego nowa dziewczyna, Ines de Ramon.

O ich związku po raz pierwszy zrobiło się głośno w październiku 2022 roku i najwyraźniej świetnie się razem czują, co cieszy subskrybentów aktora. Nie da się ukryć, że aktor wygląda teraz znacznie lepiej.

Według jego wiernych fanów wygląda na zdeterminowanego i silnego. „Myślę, że jest najlepszy”, „Jego uśmiech jest niesamowity”, „Wydaje się teraz całkowicie szczęśliwy po rozwodzie z Angeliną” – pisali fani.

Wszyscy byli zachwyceni, ponieważ zauważyli, jak Pitt się zmienił i wyglądał na szczęśliwego. Ale byli też tacy, którzy twierdzili, że nawet Ines wygląda starzej niż Pitt. Pamiętajmy, że ich związek jest poważny, ponieważ paparazzi regularnie fotografowali ich razem.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee