|

„Na pewno go nie rozpoznasz!” Ostatnie zdjęcia aktora Hugh Laurie wykonane przez paparazzi zrobiły furorę

„Nie różni się od bezdomnego!”😣Paparazzi znaleźli się we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby rozczarować fanów słynnego aktora Hugh😱😬Będziesz zaskoczony widząc go w article⬇️⬇️⬇️.

Hugh Laurie jest jednym z najbardziej znanych aktorów. Grając w różnych filmach, otrzymywał dość pokaźną pensję, około 250 milionów funtów za każdy odcinek. Jednak po pewnym czasie jego kariera stopniowo zaczęła się załamywać.

Wydaje się jednak, że nawet upadek kariery nie przeszkadzał aktorowi. Aktywnie uczestniczył w występach muzycznych i fortepianowych, nagrywał programy telewizyjne science fiction, aw wielu przypadkach grał role epizodyczne. Aktor jest również zaangażowany w inne projekty. Jednak może nie być interesujący dla fanów, jak to było w latach, kiedy grał w filmach. Aktor jest w stanie porwać widza tylko wtedy, gdy udaje mu się pokazać emocje, które w danym momencie przeżywają bohaterowie.

Do niedawna nie mógł uciec przed wzrokiem paparazzi. Został zauważony na spacerze z psem w Londynie. Niektórzy uważali, że stylowe buty i dopasowana koszula pozwoliły gwiazdorowi wyglądać elegancko. Ale dla wielu fanów nie wyglądał zbyt dobrze. Wiele osób nawet go nie rozpoznało i stwierdziło, że wygląda jak bezdomny.


„To jest nie do zniesienia, nie chcę sobie wyobrażać, że to on”, „Moim zdaniem to jej wolne prawo ubierać się tak, jak czuje się komfortowo i lubi” i tak różne opinie wyrażano na temat aktora. Internauci zaczęli dyskutować o jego wyglądzie. Jak myślisz, jak on wygląda?

Rating
( 2 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee