|

„Kacze usta i zepsuta uroda” Podczas gdy Ryan zaprzecza, że przeszedł operację plastyczną, te skandaliczne zdjęcia pokazują co innego

Oto, co wielokrotne operacje zrobiły z ikoną lat 80-tych! Ryan przeraziła fanów swoim wyglądem po operacjach, których zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇

Kiedy fani spojrzą na Meg Ryan, zaniemówią, zdając sobie sprawę, co liczne operacje plastyczne zrobiły z kultową aktorką. Pomimo tego, że ma 61 lat, wygląda nie mniej niż 20 lat starzej, jak twierdzi wiele osób.

Aktorka nie raz poddawała się operacjom plastycznym. Jednak jej fani twierdzą, że takie modyfikacje sprawiły, że wygląda jeszcze gorzej.

Powód, dla którego żadni reżyserzy i producenci nie chcą oferować jej nowych ról filmowych, staje się całkiem jasny. Podobnie jak wiele innych gwiazd show-biznesu, ona również nie mogła pogodzić się z naturalnym starzeniem się, obawiając się utraty swojego niepowtarzalnego uroku.

„Nic z jej urody nie pozostało!”, „Kiedy chirurdzy posunęli się za daleko!”, „Ikona lat 80-tych, która złamała wiele serc, jest teraz nie do poznania”.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee