|

„Geny taty zrobiły swoje!” To, jak wyglądają dzieci Clooneya, nie umyka uwadze nikogo

6 lat temu George i Amal Clooney urodzili bliźnięta! 😮😍 Dzieci potężnego aktora już dorosły! Zobacz ich ostatnie ekskluzywne zdjęcia w tym artykule! 👇👇👇

Amerykański hitowy serial ER wprowadził mżawkową karierę George’a Clooneya na zupełnie nowy poziom. Nie była to jego pierwsza praca, ale ta, która zdecydowanie uczyniła go znaną, pożądaną i wieżową postacią w branży.

Zagrał w filmie „Batman i Robin”, za który zasłużenie otrzymał 10 milionów dolarów. Jego charyzma, profesjonalizm i doskonała gra aktorska zdecydowanie się opłaciły i nadal są wysoko cenione.

Jeśli chodzi o jego życie osobiste, jest żonaty z Amal Clooney, z którą wybitny aktor powitał absolutnie urocze bliźniaki w 2017 roku. Przyszła para po raz pierwszy spotkała się w pobliżu jeziora, gdy oboje odpoczywali.

W tym czasie Amal pracowała w międzynarodowym procesie. Zaledwie kilka miesięcy później kochająca się para postanowiła zalegalizować swój związek. Stało się to w 2014 roku. Małżonkowie zawsze starali się trzymać swoje bliźnięta z dala od opinii publicznej.

Nowe ekskluzywne zdjęcia bliźniąt trafiły do sieci, stając się tematem gorących dyskusji. Zobacz, jak teraz prezentują się małe bliźniaki aktora!

Rating
( 5 assessment, average 4.8 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee