|

„Octomom” pokazuje swoje dzieci 14 lat później! Oto duża rodzina Nadii Suleman

Pamiętacie „Octomom”, która urodziła 8 dzieci w jednym czasie? 🤔🧐 Tak teraz wyglądają dorosłe dzieci matki-bohaterki! 😮🫢

To fantastyczne wydarzenie miało miejsce 14 lat temu, kiedy ta bohaterska kobieta o imieniu Nadia Suleman urodziła jednocześnie ośmioro dzieci. Była nawet znana jako „Octomom”.

Oczywiście za tym szczęśliwym obrazem kryło się wiele trudności i trudności, które musiała pokonać. Wszystko to doprowadziło do wielu błędów medycznych, a wychowanie tak dużej rodziny wymagało wiele energii i pieniędzy.

Nadia i jej mąż zaczęli stawiać czoła wyzwaniom na początku 2000 roku, kiedy kobieta musiała poradzić sobie z niepłodnością. Po wielu nieudanych próbach Nadia zdecydowała się na wizytę u specjalisty, która zmieniła jej życie do korzeni.

Po wielu zabiegach leczenia niepłodności, w końcu mogła zajść w ciążę i powitać swoje pierwsze dziecko. Później powitała na świecie bliźnięta, a następnie dwóch kolejnych chłopców. To sprawiło, że pomyślała, że w końcu może spełnić swoje marzenie o posiadaniu dużej rodziny.

Kontynuowała leczenie niepłodności, ale zamiast jednego zarodka lekarze wszczepili sześć i wyobraź sobie jej wielkie zaskoczenie, gdy uświadomiła sobie, że jest teraz w ciąży z sekstupletami.

Co więcej, pośpiesznie podpisała dokument bez przeczytania go i przypadkowo pozwoliła im wszczepić, wierzcie lub nie, sześć kolejnych zarodków.

Pomimo wszystkich trudności i trudności, z którymi nieustannie się borykała, potrafiła przezwyciężyć wszystko. Nadia zmieniła nawet nazwisko i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby unikną opinii publicznej.

To dowodzi, że jeśli jest wola, to znajdzie się sposób.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee