|

Ostatnie zdjęcia Carli Bruni ujawniły nieudane konsekwencje jej interwencji kosmetycznych

Carla stała się kolejną ofiarą operacji plastycznych, których zdecydowanie żałuje😞💔”Gdzie jest twój naturalny uśmiech?”, „I za to też zapłaciłaś?”, fani są zażenowani😳😣.

Niedawno 49-letnia Carla Bruni była w centrum uwagi swoich fanów podczas wizyty w Atenach, aby wystąpić na scenie. Zauważyli, że wygląd Carli całkowicie się zmienił․ Kiedy jej zdjęcia z wydarzenia pojawiły się w Internecie, wszyscy zaczęli o niej dyskutować, twierdząc, że użyła wypełniaczy, w wyniku czego jej twarz nabrała nienaturalnego i opuchniętego wyglądu.

Wiele osób doszukiwało się nawet podobieństw do wyglądu „Catwoman” i było niezadowolonych z jej nowej twarzy․ Fani pisali pod jej zdjęciami, że posunęła się już za daleko z interwencjami kosmetycznymi.

Jak można nie podzielić się starymi zdjęciami niesamowitej piękności Carli Bruni! Słynna modelka stała się sławna na całym świecie dzięki swojemu naturalnemu pięknu, zanim zdecydowała się rzucić wyzwanie sztucznemu starzeniu się. Jej zdjęcia wywołują dyskusje wśród jej fanów.

Carla Bruni w 1990 roku

W 1990 r.

W 2003 roku

W 2006 r.

W 2010 r.

A tak wygląda teraz!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee